7,638
edits
No edit summary |
|||
Line 106: | Line 106: | ||
|''[[The Eleventh Doctor (short story)|The Eleventh Doctor]]'' | |''[[The Eleventh Doctor (short story)|The Eleventh Doctor]]'' | ||
|[[James Goss]], [[Steve Tribe]] | |[[James Goss]], [[Steve Tribe]] | ||
|[[Eleventh Doctor|11th]] | | rowspan="2" |[[Eleventh Doctor|11th]] | ||
|- | |||
|18 | |||
|''[[Nightmare in Silver prelude (short story)|Nightmare in Silver prelude]]'' | |||
|[[Neil Gaiman]] | |||
|[[Clara Oswald]], [[Artie Maitland]], [[Angie Maitland]] | |||
|} | |} | ||
edits