Tech, emailconfirmed, Administrators
81,877
edits
Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 490: | Line 490: | ||
|67 | |67 | ||
|''[[The Lincolnshire Poacher (audio story)|The Lincolnshire Poacher]]'' | |''[[The Lincolnshire Poacher (audio story)|The Lincolnshire Poacher]]'' | ||
|[[Lauren Mooney (writer)|Lauren Mooney]] | |[[Lauren Mooney (writer)|Lauren Mooney]], [[Stewart Pringle]] | ||
|Ianto | |Ianto | ||
|[[24 November (releases)|24 November]] 2022 | |[[24 November (releases)|24 November]] 2022 | ||
|- | |||
|68 | |||
|''[[The Empire Man (audio story)|The Empire Man]]'' | |||
|[[Jonathan Barnes]] | |||
|[[Victoria|Queen Victoria]] | |||
|[[15 December (releases)|15 December]] 2022 | |||
|} | |} | ||